SmartFox

O školce

Foxíkova jazyková školka je jedinečnou soukromou jazykovou školkou zabývající se výchovou a vzděláváním dětí od nejútlejšího věku. Uvědomujeme si, že právě v tomto období se pokládají základní kameny celoživotního učení a je tudíž ideální čas pro rozvíjení rozmanitých stránek osobnosti dítěte. Pečlivým výběrem pedagogů a promyšlenou kombinací programů a aktivit pro děti jsme schopni zajistit nejvyšší kvalitu služeb. SMARTFOX Preschool and Nursery je pokladnicí, kde jsou právě vaše děti tím největším pokladem.

Prostory

Školka a jesle SMARTFOX na Praze 9 jsou umístěny v klidné příměstské lokalitě s dostatkem zeleně. Díky tématicky lazené fasádě je na první pohled poznat k čemu budova slouží. Uvnitř budovy se nachází několik prostorných heren pro děti různého věku,odpočinková místnost a kuchyň s jídelním koutem. 1. část zahrady se nachází před domem. Pro děti je zde připravené pískoviště, houpačky a různá houpadla i pro ty nejmenší. V 2. části zahrady, která se nachází za domem, je prostor pro venkovní aktivity. Zároveň je zde velice populární trampolína.

 

Otevírací doba

Budova školky je otevřena 8:00-17:30(Po domluvě možno i od 7:30)

 

Stravování

V ceně školného jsou dvě svačiny a oběd. Rovněž dodržujeme zásady pitného režimu a dbáme na to, aby děti měly dostatek vhodných tekutin v průběhu celého dne.

V dopoledním čase děti dostávají ke svačině mléčné a cereální výrobky, ke kterým je vždy servírován mix čerstvého ovoce. Několikrát do týdne mají děti také džus s čerstvě vymačkaného ovoce.

Obědy nám do školky dováží společnost Ekolandia, jež je registrovaná jako společnost zabývající se přípravou pokrmů právě pro předškolní a školní zařízení. Splňuje proto požadavky dané normami Ministerstva školství pro složení pokrmů a zastoupení jednotlivých potravin. Společnost Ekolandia dbá na to, aby byly obědy pestré a obsahovaly všechny složky pro zdárný vývoj malých dětí. Více informací o společnosti naleznete na jejich webových stránkách.

V odpoledním čase děti dostávají ke svačině rozmanitě připravované pečivo s výběrem čerstvé zeleniny.

 

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání