SmartFox

Novinky

Další krásná slova od spokojených rodičů

25. leden, 2022
Ze školky Z Jeslí
Timto bych Vam chtela moc podekovat za skvely pristup a za vstricnost s nasi situaci. dcera byla v jeslích moc spokojena a mne se pristup ve jeslích moc libil. Takze budu moc rada az se vratime,zda se budeme moci zase ozvat :-).
Preji vse dobre a hlavne hodne zdravi
s pozdravem
MP

Pochvala od rodičů, kteří k nám postupně dávali tři děti. Děkujeme

7. září, 2021

Do školky Smartfox chodila dříve i naše nejstarší dcera a byli jsme zde maximálně spokojeni, takže když jsme hledali školku pro naše mladší děti, výběr byl jasný. Zpočátku jsme využívali služby jesliček na pár hodin v týdnu a postupně přešli na pravidelnou docházku. Holky byly ve školce vždy spokojené, chodí tam rády, mají zde pestrý program a bezvadné učitele, včetně mužů, což je ve školce spíše neobvyklé, ale pro děti nesmírně obohacující. Děti se naučily velmi dobře anglicky, starší dcera nyní nastoupí do česko-anglické základní školy a školka jí poskytla velmi kvalitní základ pro zvládnutí anglické výuky, děti se naučily jazyk přirozenou cestou prostřednictvám rodilých mluvčích. Školku mohu všem zájemcům vřele doporučit.

Rodiče dalšího školáka jsou spokojeni

15. červen, 2021

I can highly recommend this kindergarten. My children have been with them nearly for 4 years and we have never had a thing to complain about. There is an excellent team of teachers and management, teachers are pure professionals, treating children with respect but able to get their respect in return, to educate and lead them. The food is healthy but tasty. I appreciate that children are offered a lot of vegetable and fruit for snacks and that if you have special dietary requirements for your child they can follow it so. The daily program includes also a variety of non-academic classes, such as cooking, music and art, sport activities and learning another languages. I am very grateful for all the care they have given to my children.Lucie N.

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání