SmartFox

Názory rodičů

Timto bych vam chtela moc podekovat za skvely pristup a za vstricnost s nasi situaci. Bella byla v jeslích moc spokojena a mne se pristup v jeslích moc libil. Takze budu moc rada az se vratime,zda se budeme moci zase ozvat :-)
preji vse dobre a hlavne hodne zdravi
s pozdravem
MP leden 2022

Do školky Smartfox chodila dříve i naše nejstarší dcera a byli jsme zde maximálně spokojeni, takže když jsme hledali školku pro naše mladší děti, výběr byl jasný. Zpočátku jsme využívali služby jesliček na pár hodin v týdnu a postupně přešli na pravidelnou docházku. Holky byly ve školce vždy spokojené, chodí tam rády, mají zde pestrý program a bezvadné učitele, včetně mužů, což je ve školce spíše neobvyklé, ale pro děti nesmírně obohacující. Děti se naučily velmi dobře anglicky, starší dcera nyní nastoupí do česko-anglické základní školy a školka jí poskytla velmi kvalitní základ pro zvládnutí anglické výuky, děti se naučily jazyk přirozenou cestou prostřednictvám rodilých mluvčích. Školku mohu všem zájemcům vřele doporučit.

Marie H. červenec 2021

I can highly recommend this kindergarten. My children have been with them nearly for 4 years and we have never had a thing to complain about. There is an excellent team of teachers and management, teachers are pure professionals, treating children with respect but able to get their respect in return, to educate and lead them. The food is healthy but tasty. I appreciate that children are offered a lot of vegetable and fruit for snacks and that if you have special dietary requirements for your child they can follow it so. The daily program includes also a variety of non-academic classes, such as cooking, music and art, sport activities and learning another languages. I am very grateful for all the care they have given to my children. Lucie N, červenec 2021

 

"Ve Foxíkově školce na Jahodnici naše děti strávily dohromady skoro 7 let. Se školkou jsme byli velmi spokojeni a budeme na ni dlouho vzpomínat. Nenápadné a naprosto přirozené seznámení dětí s angličtinou (s rodilými mluvčími) jim dalo opravdu hodně a obě nyní chodí do školy s částečnou výukou v AJ a nemají s angličtinou žádný problém. V rámci školkovného nabízí školka pestrou nabídku odpoledních aktivit jako třeba pravidelné návštěvy solné jeskyně nebo hřebčína, gardening nebo cooking. Předškolní příprava s českými učiteli byla také na velmi vysoké úrovni. Prostě DOPORUČUJI!!!"Kamila Berková, květen 2021

 

Moc děkuju školce SmartFox za mou dceru Miu, která zde strávila krásné tři roky. Výborná vícejazyčná školka se zkušeným a starostlivým personálem, flexibilním a zodpovědným vedením, komunikativní k rodičům a hlavně osobním přístupem ke každému dítěti. Určitě doporučuji! Trávníčková

Srpen 2017

Do školky dávám již druhého syna a jsem opravdu moc spokojená. První syn nastoupil do bilingvního programu při zakladní škole v Klánovicích a ač při zápisu Angličtina nebyla důležitá, jeho znalost a porozumění jazyku mu usnadnilo velice nástup do školy a zvládnutí náročnost programu. Oba chlapci hovoří plynule anglicky,celodenní přítomnost rodilých mluvčích znamená, že Angličtina je pro děti již od útlého věku přirozená.Personál se dětem věnuje s láskou. Zároveň má školka velice pestrý program odpoledních aktivit. Můj mladší syn si oblíbil sportovní průpravu zaměřenou na fotbal s fotbalovým trenérem přímo ve školce a hru na flétnu. Předškolní příprava je na vysoké úrovni, děti jdou do školy perfektně připravené.

Lenka H., leden 2017

Se vzděláváním i prostředím, které jste našim holčičkám vytvořili jsme byli nad míru spokojeni. Agátka i Betynka do školky chodí s radostí a vždy už se těší na kamarády i všechny tety a strejdy. A byť nebyl naším cílem holčičky primárně učit angličtinu, moc nás těší, jaký pokrok obě dvě v tomto jazyku udělaly a též v dalších směrech.Jsme si jisti, že si naše malé slečny ještě ve školce pořádně užijí léto. Děkujeme Vám za péči s jakou jste nám pomáhali z našich holčiček vychovat samostatné a šikovné slečny.

Klára C.,červen 2016

 

Velmi ráda bych vám touto cestou poděkovala za skvělou péči a přístup

k našemu synovi, který k vám do jesliček nastoupil v 15-ti měsících na

jeden a půl dne v týdnu a poté na tři celé dny. Vaši školku jsme si

našli na internetu, takže jsme byli zpočátku trošku nervózní, jak to

všechno bude, ale hned po prvních dnech bylo vidět, že se synovi u vás

líbí a že mu pobyt v dětském kolektivu velmi svědčí.

Nyní po půl roce docházky oceňuji především vaše skvělé učitele a

přirozený kontakt s angličtinou. Nejen z fotek je vidět, že se i těm

malým dětem skutečně věnujete.

Přeji vám i nadále hodně spokojených dětí a rodičů!

Daniela P., září 2014

 

 

Vždycky vím, co se synem děje, zda jedl, pil, jak se choval. Dostávám důležitou zpětnou vazbu speciálně od něj, když vidím, jak je mu ve školce dobře. Anglicky hovoří bez rozpaků a plynule přechází z čestiny do angličtiny a obráceně jako bilingvní dítě, ačkoliv nepochází ze smíšené rodiny. Oceňuji také mužskou složku pedagogického kolektivu, která není zrovna často k vidění.

Vendula B.

Únor 2014

Náš syn chodil do SmartFox od 2 do 4 let; hned od začátku ziskala tato školka naši důvěru a za celé 2 roky jsme nezaznamenali ani jedno zaváháni. Dcerka tam půjde také. Vřele doporučujeme.

Walid T.

září 2013

 

Dobrý den,

chci moc poděkovat za báječné fotečky. Je to zvláštní koukat se, jak už funguje téměř jako samostatná "jednotka". Jsem na něj moc pyšná. Je to jenom Vaše zásluha, že se mu v jesličkách tak líbí. Moc Vám děkuji. Jste perfektní.

Kateřina H.

červenec 2013

 

Dobrý den,

Chtěla bych celé Foxíkově školce moc poděkovat za veškerou péči, kterou věnovali mé dceři Karolíně. Do Foxíkovy školky chodila moje dcera téměř dva roky a za celou dobu se nevyskytla jediná věc, na kterou bych si mohla stěžovat. Péče o děti je opravdu příkladná, mám vždy informace o všech aktivitách, které ve školce probíhají, jak se mé dítě chová apod.

Též velice oceňuji individuální přístup k mé dceři, díky kterému mohla Karolína navštěvovat třídu pro starší děti, kde byla výuka angličtiny na pokročilejším stupni. Díky tomu je pro ni dnes angličtina téměř mateřským jazykem a věřím, že tento vklad v budoucnu zúročí. Navíc jsme díky pestré paletě školkových aktivit nemuseli řešit žádné kroužky a mimoškolkové aktivity, všeho si děti užijí ve školce dostatek.

Karolína se do školky vždy těšila, což je samo o sobě tou nejlepší referencí. Foxíkovu školku mohu všem vřele doporučit, a pokud bych do budoucna opět potřebovala školku pro dítě, vím kam se obrátit.

Marie P.

červen 2013

Dobrý den,

velice ráda bych celému týmu Foxíkovi školky poděkovala za profesionální péči o mého syna Gabriela. Když jsem se před více než půl rokem rozhodovala, zda své dítě svěřím zcela nové a nevyzkoušené školce bez referencí, jednala jsem na základě pouhého instinktu a dobrého pocitu z jednání s paní ředitelkou. Vyplatilo se to.
Mám stoprocentní přehled o všech aktivitách, nemusím se doprošovat informací zda a jak moje dítě jedlo, jak se chová atd. A hlavně, vychutnávám si ten pocit, jaké množství podnětů Gabriel dostává. Nejpřesvědčivější referencí je zřejmě fakt, že se mu mnohdy nechce ani domů a téma hovoru - co se dělo ve školce - je u nás přítomno velmi často .
Ačkoliv bilingvní prostředí nebylo pro Gabriela přirozené, dnes se s námi uprostřed noci po náhlém probuzení baví anglicky. Sám si vytvořil malé rituály při kterých požaduje konverzaci v angličtině a ve svých čtyřech letech si je velice užívá.
Tedy : milá Foxíkova školko, podařilo se Ti vytvořit důstojné a inspirativní prostředí v němž se moje dítě cítí být v bezpečí a rádo. Doporučím Tě svým známým a pokud do naší rodiny přibyde přírůstek, vím, která školka je pro něho ta pravá. Děkuji Ti!
S úctou
Vendula Bradáčová
únor 2012

Naše dcera chodí do Jahodnice od dvou roků. Z mamánka se za necelý rok stala ostřílenou žákyňkou, která se do školky těší :-). Školka je po všech směrech skvělá- učitelé, program, prostředí...

 

David N.

srpen 2012

Dobrý den vážená paní Němečková,
dovoluji si Vám oznámit, že jsme se rozhodli umístit naší dceru Adrianku do Vámi vedené jazykové školky. Hlavním důvodem našeho rozhodnutí je především Vaše osobnost i osobní zkušenosti s dětmi a v neposlední řadě i skutečnost, že se jedná o instituci s dobrými referencemi. Věřím, že naše dcera bude ve školce spokojená a zároveň získá nové znalosti i dovednosti.
Předem velice děkuji a přeji příjemný zbytek dne,

Renata N.-P.
červen 2011

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání