SmartFox

Náš tým

Mgr. Tereza Dobřická Scheinostová

Tereza se narodila v Sušici a vyrůstala v samém srdci Národního parku Šumava na rodinné farmě. První zkušenosti s prací s dětmi měla již na gymnáziu, kdy byla součástí projektu „Kmotři při dětských domovech“. Během studia Psychologie a Chemie na ZČU v Plzni pracovala jako lektor primární prevence na základních školách. Dále se také zajímala o problematiku autismu a také pracovala jako asistent autistického dítěte. Tato činnost jí motivovala k napsání přínosné práce o vzácném Syndromu fragilního chromozomu X, který je často spojován s autismem. Studium Anglického jazyka se věnovala na University of Utah v Salt Lake City, kde strávila 2 semestry. Ve školce působí od samého počátku a aktivně se zapojuje do jejího rozvoje. Zaměřuje se na předškolní přípravu a na bezproblémové začlenění dětí do kolektivu. Mezi její koníčky patří cestování, jízda na koni a farmaření. Tereza si dodělala zemědělské vzdělání, aby mohla pokračovat v práci na rodinné farmě jako farmářka. A niní se zaměřila na studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby ke své dlouholeté praxi měla i kvalifikační předpoklady pro práci v MŠ.

Marie Navrátilová- Vychovatelka/ pedagog MŠ

Maruška se narodila v Olomouci a Střední pedagogickou školu vystudovala v Přerově se zaměřením na Předškolní a mimoškolní pedagogiku, se specializací na Dramatickou výchovu. Po škole pracovala jako Au pair v Londýně, kde zdokonalovala svůj Anglický jazyk. Starala se o děti ve věku 1- 4 roky. Pracovní zkušenosti získávala v MŠ v Olomouci  a v MŠ v Ostravě, kde pracovala jak s předškolními dětmi tak i s mladšími školními dětmi. Také absolvolala Kurz první pomoci. Maruška ráda sjíždí řeky na lodích, fotí a má rada divadlo. Maruška ráda cestuje.

Michelle Louise Jícha (Rodilý mluvčí- učitelka)

Jmenuji se Michelle a pocházím z Jižního Walesu, Velké Británie. Jsem matka dvou krásných dětí ve věku 13 a 10 let. Už od malička jsem chtěla pracovat s dětmi a to se mi také později splnilo. Pracovala jsem s dětmi po celém světě, zejména ve Velké Británii, Americe a České Republice. Vzdělávání dětí se věnuji více jak 20 let a ve školce působí od roku 2011.

John Chelius, New Jersey ( Rodilý mluvčí- učitel)

John pochází z Pensylvánie v USA a ve školce působí od března 2016.

Gabriela Němečková- jednatelka

Gabriela se narodila v Praze. Vystudovala střední odbornou školu uměleckořemeslnou. Své první pracovní zkušenosti získala v Hudebním divadle Karlín. Má dvě dcery *2007 a *2009. Momentálně jsou děti jejím největším koníčkem.Ve školce pomáhá vytvářet příjemné a rodinné prostředí pro děti. Stará se také o provozní věci. Je chovatelkou psů a dělá takzvané dočasné péče pro pejsky bez domovů.

Bc. Šárka Rusková- zdravotník

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání