SmartFox

Náš tým

Mgr. Tereza Caballero -ředitelka

Tereza se narodila v Sušici a vyrůstala v samém srdci Národního parku Šumava na rodinné farmě. První zkušenosti s prací s dětmi měla již na gymnáziu, kdy byla součástí projektu „Kmotři při dětských domovech“. Během studia Psychologie a Chemie na ZČU v Plzni pracovala jako lektor primární prevence na základních školách. Dále se také zajímala o problematiku autismu a také pracovala jako asistent autistického dítěte. Tato činnost jí motivovala k napsání přínosné práce o vzácném Syndromu fragilního chromozomu X, který je často spojován s autismem. Studium Anglického jazyka se věnovala na University of Utah v Salt Lake City, kde strávila 2 semestry. Ve školce působí od samého počátku a aktivně se zapojuje do jejího rozvoje. Zaměřuje se na předškolní přípravu a na bezproblémové začlenění dětí do kolektivu. Mezi její koníčky patří cestování, jízda na koni, farmaření a hlavně její dvě děti. Tereza si dodělala zemědělské vzdělání, aby mohla pokračovat v práci na rodinné farmě jako farmářka. 2019 dokončila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby ke své dlouholeté praxi měla i kvalifikační předpoklady pro práci v MŠ.

Michaela Jašková- pedagog MŠ

Michelle Louise Jícha (Rodilý mluvčí- učitelka)


Jmenuji se Michelle a pocházím z Jižního Walesu, Velké Británie. Jsem matka dvou dospívajících dětí.Už od malička jsem chtěla pracovat s dětmi a to se mi také později splnilo. Pracovala jsem s dětmi po celém světě, zejména ve Velké Británii, Americe a České Republice. Vzdělávání dětí se věnuji více jak 27 let a ve školce působím od roku 2011. Díky tomu, že rozumím česky,dokážu předškolním dětem pomoci během vzdělávání v Aj a tak je přirozeně zapojit do výuky. Děti se stávají bilingvní během krátké doby.


Jenia Borovyk- lektor Aj

Gabriela Němečková- jednatelka


Gabriela se narodila v Praze. Vystudovala střední odbornou školu uměleckořemeslnou. Své první pracovní zkušenosti získala v Hudebním divadle Karlín. Má dvě dcery *2007 a *2009. Momentálně jsou děti jejím největším koníčkem.Ve školce pomáhá vytvářet příjemné a rodinné prostředí pro děti. Stará se také o provozní věci. Je chovatelkou psů a dělá takzvané dočasné péče pro pejsky bez domovů.

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání