SmartFox

Jesle-názory rodičů

Timto bych vam chtela moc podekovat za skvely pristup a za vstricnost s nasi situaci. Bella byla v jeslích moc spokojena a mne se pristup v jeslích moc libil. Takze budu moc rada az se vratime,zda se budeme moci zase ozvat :-)
preji vse dobre a hlavne hodne zdravi
s pozdravem
MP leden 2022

 

Do školky Smartfox chodila dříve i naše nejstarší dcera a byli jsme zde maximálně spokojeni, takže když jsme hledali školku pro naše mladší děti, výběr byl jasný. Zpočátku jsme využívali služby jesliček na pár hodin v týdnu a postupně přešli na pravidelnou docházku. Holky byly ve školce vždy spokojené, chodí tam rády, mají zde pestrý program a bezvadné učitele, včetně mužů, což je ve školce spíše neobvyklé, ale pro děti nesmírně obohacující. Děti se naučily velmi dobře anglicky, starší dcera nyní nastoupí do česko-anglické základní školy a školka jí poskytla velmi kvalitní základ pro zvládnutí anglické výuky, děti se naučily jazyk přirozenou cestou prostřednictvám rodilých mluvčích. Školku mohu všem zájemcům vřele doporučit.
Marie H. červen 2021

Moc děkuji za péči, kterou dáváte mé dceři. Vím jak je to náročné starat se o někdy náladová batolata. Z Vašeho týmu mají všichni vždy úsměv na tváři a vyzařuje z nich energie a chuť se věnovat dětem naplno. Jsem moc ráda za  informace, které dostávám. Dcerka dělá obrovské pokroky  a je více samostatná.

K.

leden 2014

Dobrý den,

syn byl na mě velice fixovný a pro mě bylo hodně těžké se vracet tak brzy do práce. Hned od prního týdne jsme věděla, že je syn u Vás v dobrých rukou. I když často plakal, snažili jste se ho vždy zabavit a vymyslet zábavu pro něj. Poté co jste mě pravidelně informovali o tom, jak se má a co dělá, se mi vždycky ulevilo. Chtěla bych Vám moc poděkovat

I.T.

květen 2013

Dobrý den,

chci moc poděkovat za báječné fotečky. Je to zvláštní koukat se, jak už funguje téměř jako samostatná "jednotka". Jsem na něj moc pyšná. Je to jenom Vaše zásluha, že se mu v jesličkách tak líbí. Moc Vám děkuji. Jste perfektní.

Kateřina H.

červenec 2013

Naše Školka

Foxíkova školka Praha 9 - výuka a zájmové kroužky v Anglickém jazyce pro všechny zvídavé děti od 3 do 7 let.

o školce

Naše Jesle

Foxíkovy jesle Praha 9 - přijímáme děti od 12ti měsíců.

o jesličkách

Hlídání

Potřebujete si něco zařídit? Rádi pohlídáme Vaše dítě v prostorách naší školky.

hlídání